« zpět na akční nabídky  

Co jsou AKČNÍ NABÍDKY?

Akční nabídky je specializovaná sekce serveru Svarinzert sloužící k prezentaci aktuálních akčních nabídek firem zabývajících se prodejem svařovací techniky a souvisejícího příslušenství. Předmětem akční nabídky může být pouze konkrétní zboží, nebo konkrétní služba související se svařováním. Nelze zde obecně propagovat firmu jako takovou. Jednotlivé akce jsou přehledně zobrazovány v tabulkových záznamech (viz ukázka dole na této stránce). Nedílnou součástí záznamu je ilustrační obrázek a hlavně leták (prospekt) akce. Letáky mohou být pouze ve formátu PDF.

Kolik to stojí?

Zveřejnění vaší akční nabídky je v současné době zcela zdarma. Každá firma může mít v systému maximálně dva záznamy současně.

Jak mohu zveřejnit svou akční nabídku?

Pro vytvoření záznamu vaší akce pošlete tyto údaje:

1) název (slogan) akce - krátký název či slogan vaší akce, např: Vánoční nabídka svářeček!
2) ilustrační obrázek - obrázek ilustrující předmět vaší akce. Třeba nějaká svářečka, kterou nabízíte v akci apod. Obrázek může mít rozměr max. 200 x 100 pixelů. Větší obrázky budou zmenšeny na tyto rozměry.
3) popis akce - stručný popis vaší akce. Co přesně nabízíte, ev. za kolik a podobně. Popis může obsahovat maximálně 450 znaků. Delší popisy zkrátíme na 450 znaků.
4) název vaší firmy - název firmy pořádající akci (vaše firma).
5) vaše WWW stránky - máte-li vlastní internetové stránky, pošlete jejich adresu. Název firmy pak bude sloužit jako klikací odkaz na vaše WWW stránky.
6) leták k akci - soubor ve formátu PDF, který slouží jako leták, či prospekt k vaší akci. Soubor může mít rozsah maximálně jednu tiskovou stranu A4.

Všechny požadované informace napište do mailu a pošlete na mailovou adresu info@svarbazar.cz. Do předmětu zprávy napište Akční nabídka nebo Akce. Jako přílohu připojte ilustrační obrázek a leták vaší akce.

Jak vytvořím PDF leták ke své akci?

K zápisu vaší akce můžete přiložit leták (prospekt) akce v podobě souboru ve formátu PDF. Leták můžete vytvořit ve svém oblíbeném programu, kde tvoříte tištěné letáky (Word, Writer, Corel, Photoshop, Publisher, apod). Z vytvořeného letáku pak vytvoříte PDF soubor nejsnáze pomocí tzv. virtuální PDF tiskárny. K tomu slouží programy jako PDF Creator či PDF Factory, které nainstalují do vašeho počítače virtuální tiskárnu. Pak stačí třeba stránku z Wordu "vytisknout" na této virtuální tiskárně a soubor se uloží jako PDF. PDF můžet vytvářet také on-line na internetu na stránce www.freepdfconvert.com, nebo www.pdfonline.com, či podobných. Pro zveřejnění letáku v rámci akčních nabídek musí mít leták rozsah maximálně jedné tiskové stránky A4.

Kdy a na jak dlouho bude moje akce zveřejněna?

Zveřejnění vaší akční nabídky bude během několika dnů po přijetí všech informací. Záznam o každé nové akci bude vždy na prvním místě a ostatní záznamy se budou posouvat dolů. Standardní (a maximální) doba zobrazení akce jsou 3 měsíce. Budete-li požadovat kratší dobu, napište to do mailu při objednávání zápisu akce. Delší doba není možná, ale po 3 měsících můžete celou akci zopakovat. Vyhrazujeme si nepřijímat k zápisu akce, které nesouvisejí se svařovací technikou či jinak odporují celkovému zaměření sekce akčních nabídek serveru Svarinzert.

Ukázkový zápis akce

Zde se můžete podívat jak vypadá záznam akční nabídky v systému:

Název (slogan) vaší prodejní akce. Uveřejnění od - do
Zde bude bližší popis vaší prodejní akce na svařovací techniku nebo související příslušenství. Popis může obsahovat maximálně 450 znaků (včetně mezer). K popisu lze přiložit libovolný obrázek, třeba logo vaší firmy, nebo ilustrační obrázek související s akcí (akční zboží, apod.). Obrázek bude vždy upraven na max. rozměry 200 x 100 pixelů. Dále je k zápisu přiložen leták (prospekt) vaší akce. Leták může být pouze ve formátu PDF. Max. velikost letáku je 1 tisková strana A4.
Akci pořádá:  Název vaší firmy Leták k akci:  prilozeny_soubor.pdf

↑ Nahoru

© SVARINZERT - inzerce firem a profesionálů ve svařování.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005  -  2019